Ali ALTINBAĞ

Yıllarca, ülkemizin güzelliklerini yerli ve yabancı turistlere Ülkesel  Turist Rehberi olarak gezdirdi, evlendikten sonra otobüs gibi gezen bir ofis yerine, yerinde duran bir ofiste çalışmak için turlarına çıktığı seyahat acentesinde Kültür Turları Departman sorumlusu olarak çalıştı. Sonrasında ise sektör değiştirdi fakat yine hizmet sektöründe; çok büyük, hatta alanında en iyi olan bir havayolu ikram şirketinde çalışmaya başladı. Halen çalışmaya devam ediyor.

Eskisine bakıldığında yok denebilecek kadar az olan boş zamanlarında ise kendi imkanlarıyla, eşi ve doğacak bebekleri ile münferit gezmeye devam ediyor.

Hem daha önceden binlerce kişiye gezdirdiği ülkemizde, hem de şimdilerde gittiği yurtdışı gezilerinde edindiği bilgilerin sadece kendisinde kalmasına gönlü razı olmadı.

Buyüzdendir ki; madem eskisi gibi yüzyüze anlatamıyorum diyerek, çağımızda insanlara en kolay ulaşabileceği yer olan bu platformda deneyimlerini paylaşmak için sizlerle buluşmaya karar verdi.

.......................................

Bu web sayfası içeriğinde paylaşılan her şey sadece ve sadece kişisel deneyimlerin bilgi paylaşımı olarak yapılmaktadır. Herhangi bir acente, acentecilik hizmeti veya işletme ile ticari bağı ve menfaati yoktur.